نمایش بزرگتر

دستگاه جوجه کشی 126 تایی

j126

محصول جدید

دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ عددی ساخته شده مناسب جوجه کشی تمامی پرندگان مانند مرغ، بوقلمون، بلدرچین، کبک، غاز، اردک و بقیه ماکیان می باشد.  سیستم کنترلی هوشمند با سنسورهای دما و رطوبت بسیار دقیق و حساسی دارد. این دستگاه دارای یک میکرو کنترلر صنعتی می باشد. میزان هچ بالا در جوجه کشی و قابلیت ستر و هچر در یک دستگاه به طور همزمان و یا جداگانه این محصول را برای مصارف خانگی ، آموزشی و آزمایشگاهی. 

جزییات بیشتر

قیمت: 18,500,000 ریال بدون مالیات.

500 قلم

موجود

کاربری اصلی خانگی – پرورش طیور زینتی
شرکت تولید کننده تنورگازی
ظرفیت تخم مرغ 126
ظرفیت تخم کبک وقرقاول 192
ظرفیت بلدرچین 288
ظرفیت تخم بوقلمون 75
وزن 25Kg
جنس ورق گالوانیزه با روکش رنگ الکترو استاتیک – ضد خش – مقاوم دربرابر رطوبت – عایق پلاستوفوم با دانسیته بالا
مصرف انرزی 30 وات در ساعت
سیستم کنترل PLC-DQI – دیجیتال – هوشمند – اتوماتیک – نمایشگر رطوبت دیجیتال
نوع سنسور دما دیجیتال با دقت 0.1 درجه سلسیوس – بسیار حساس و با دوام
سنسور رطوبت دیجیتال با دقت 1 درصد
ورق بیرونی ورق گالوانیزه با روکش رنگ الکترو استاتیک – ضد خش – مقاوم دربرابر رطوبت – عایق پلاستوفوم با دانسیته بالا
سیستم گرمایی المنت الکتریکی – اسپانیا
رطوبت ساز تبخیری
سیستم تهویه دریچه ثابت
فن اصلی بلوور کروز – سیرکوله
قابلیت اتصال به GSM ندارد
قابلیت اتصال به PC ندارد
ارسال باربری ،تیپاکس ، پست ،
ستر 3 طبقه با تورنر اتوماتیک
هچر 3 سبد با درب محافظ
تورنر راک اتوماتیک دو حالته – حرکت تدریجی غیرقابل احساس و حرکت یکباره با سرعت کم، انتخابی کاربر
لوازم همراه سبد هچر – شانه های جوجه کشی – دفترچه راهنما
گارانتی 1سال
خدمات پس از فروش 10 سال

دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ عددی ساخته شده مناسب جوجه کشی تمامی پرندگان مانند مرغ، بوقلمون، بلدرچین، کبک، غاز، اردک و بقیه ماکیان می باشد.  سیستم کنترلی هوشمند با سنسورهای دما و رطوبت بسیار دقیق و حساسی دارد. این دستگاه دارای یک میکرو کنترلر صنعتی می باشد. میزان هچ بالا در جوجه کشی و قابلیت ستر و هچر در یک دستگاه به طور همزمان و یا جداگانه این محصول را برای مصارف خانگی ، آموزشی و آزمایشگاهی بسیار محبوب کرده است. این دستگاه جوجه کشی کوچک به دلیل داشتن قابلیت ستر و هچر همزمان یا جدا و میزان هچ بالا، در بین خریداران از محبوبیت خاصی برخوردار است. ماشین جوجه کشی ۱۲۶ عددی دارای ۱۲ ماه گارانتی واقعی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی می باشد.

موارد استفاده دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ عددی

اکثر خریداران و دوستداران ماشین جوجه کشی 126تایی افراد خانه دار و روستائیان می باشند. دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ عددی برای جوجه کشی انواع پرنده های پرورشی و پرندگان زینتی مثل طوطی سانان و… کاربرد دارد. این دستگاه خانگی همیشه در آزمایشگاه های مدارس جنبه آموزشی برای دانش آموزان داشته و برای افرادی که به دنبال کسب تجربه در جوجه کشی بوده اند کاربرد بسیار داشته است.  از طرف مراکز فنی و حرفه ای کشاورزی دامپروری نیز مورد استقبال بوده است.

آنالیز دقیق تر دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ تایی

در این بخش به بررسی و توضیحات قطعات به کار رفته در ماشین جوجه کشی ۱۲۶ عددی پرداخته ایم و توضیح کاملی درباره ی بخش های زیر داده ایم:

ظرفیت تخم نطفه دار دستگاه

بدنه و درب دستگاه

سیستم کنترل دستگاه

سنسور دما و رطوبت ماشین جوجه کشی

نحوه تامین رطوبت دستگاه

فن استفاده شده و نحوه گردش هوا دستگاه ۱۲۶ تایی

قابلیت اتصال به باتری

ظرفیت ماشین جوجه کشی ۱۲۶ عددی

مرغ = 126

بلدرچین =288

کبک=192

قرقاول= 192

بوقلمون=75

غاز=45

اردک=126

در صورتی که از شانه سایزیک ( همه کاره ) و یا همان سبدهای هچری برای  جوجه کشی استفاده شود ممکن است ۵ تا ۱۰ درصد ظرفیت دستگاه کاهش پیدا کند.

نکته: این دستگاه جوجه کشی قابلیت هچ به صورت هم زمان یا جدا را دارد. برای جوجه درآوری (هچ) همزمان می توان کل طبقات را پر نمود و در آخر دوره همه طبقات را هچ کرد. اما در روش دوم شما می توانید در صورت نداشتن تخم نطفه دار کافی هر زمان به دلخواه خود داخل دستگاه تخم نطفه دار بگذارید و از کف دستگاه جهت هچ استفاده نمایید. این هچ غیر همزمان می باشد. البته بقیه شرکت ها از این ویژگی به عنوان ویژگی فوق العاده نام برده و بابت آن هزینه اضافی دریافت می نماید و تعداد تخم  که کف دستگاه می توانید قرار دهید را به عنوان ظرفیت بیشتر معرفی می کنند.

بدنه دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ عددی

یکی از محاسن اصلی این دستگاه بدنه آن می باشد. بدنه دستگاه از جنس فلز می باشد که از ورق های گالوانیزه گرم با پوشش رنگ کوره ای است. استفاده از این ورق ها باعث شده است که عمر مفید این محصول بسیار بالا باشد. همچنین مقاومت این دستگاه در برابر عفونی شدن نسبت به دستگاه های پلاستیکی که دارای درزهای فراوان (محل تجمع باکتری ها) هستند افزایش داده است. همانطور که می دانید بدنه دستگاه های صنعتی بزرگ هم فلزی می باشند. حتی در تولید مواد غذایی هم از ابزار و وسایل فلزی به دلیل برطرف شدن سریع عفونت استفاده می کنند.

استفاده از گالوانیزه گرم در ساخت دستگاه ۱۲۶ عددی تنورگازی باعث شده است تا این دستگاه زنگ زدگی در بدنه و راک نداشته باشد. بدنه دستگاه دارای عایق حرارتی است و مقاومت آن در برابر عفونی شدن نیز به دلیل نداشتن درز و ارتباط با عایق میانی بالا می باشد. بدنه دستگاه را به راحتی می توان پاک نمود. رنگ سفید داخل دستگاه نیز موجب می شود تا هر گونه کثیفی به راحتی قابل تشخیص باشد و با مواد ضدعفونی کننده تمیز نمود.

ولی متاسفانه برخی از دستگاه های موجود در بازار به علت استفاده از ورق های آبکاری شده در ساخت آن ها، بدنه و یا راک آن ها به سرعت زنگ می زند. در ساخت برخی دیگر از دستگاه ها نیز از بدنه pvc استفاده شده است که اگر جنس راک این دستگاه ها هم از گالوانیزه گرم نباشد موجب می شود تا راک دستگاه سریعا زنگ می زند.

نکته مهم درباره ی بدنه ماشین های جوجه کشی

دستگاه هایی که دارای بدنه pvc می باشند در صورتی که از یک ورق pvc یکپارچه استفاده شده باشد در برابر عفونت ها عایق است. ولی چنانچه از ورق های دارای درز و یا غیر یکپارچه استفاده شود خود بدنه پلاستیکی یا pvc محل خوبی برای تجمع باکتری است که متاسفانه در ایران کمتر از ورق pvc یکپارچه استفاده می شود.

درب دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ عددی

استفاده از درب های آلومینیومی با نوار مگنتی بسیار قوی و شیشه های دو جداره علاوه بر عایق مناسب حرارتی زیبایی خاصی را به این دستگاه بخشیده است. قابل توجه که در تمامی مدل های دستگاه جوجه کشی از نوارهای گسکت طرح جدید فشاری استفاده می شود که قابل تعویض و شستشو می باشد. نکته قابل توجه آن جا می باشد که با این که درب تمام شیشه هزینه بیشتری برای شرکت تنور گازی دارد به این دلیل از این گزینه در ساخت دستگاه استفاده شده است تا مشتریان کنترل و بررسی جوجه در زمان هچ را به راحتی انجام دهند. عدم استفاده از درب های بدون شیشه باعث باز شدن مکرر درب زمان هچ می شود و راندمان جوجه کشی را پایین می آورد.

درصد جوجه درآوری دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ عددی

از خواسته های به حق مشتریان میزان هچ و یا جوجه درآوری دستگاه می باشد. که باید توضیح داد که میزان جوجه درآوری به ۳ عامل زیر ارتباط مستقیم دارد:

۱- کیفیت تخم نطفه دار

۲- تجربه کاربر دستگاه

۳- محیط جوجه کشی

در صورت مثبت بودن این موارد دستگاه بالای ۹۰ درصد جوجه درآوری خواهد داشت. در صورت رعایت نکردن موارد ذکر شده حتما جوجه کشی ضعیفی خواهید داشت.

لوازم همراه دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ عددی

همراه دستگاه لوازم زیر ارسال می شود:

یک دست شانه مخصوص ستری به دلخواه شما

سبدهای هچری به تعداد طبقات

ظرف آب برای تامین رطوبت دستگاه

البته خیلی از شرکت ها سبد هچری را به عنوان شانه هم ارائه می نمایند که این کار باعث می شود تا از تعداد ظرفیت دستگاه کاسته می گردد.

گارانتی و خدمات پس از فروش ماشین جوجه کشی ۱۲۶ عددی 

دستگاه ۱۲۶ تنورگازی عددی دارای یک سال گارانتی واقعی می باشد که شامل همه قطعات بوده و بدون هیچ بهانه ای طبق مندرجات ضمانت نامه به خریدار تعلق می گیرد. این دستگاه تا 10 سال تامین قطعه می گردد ( خدمات پس از فروش ) و شما هیچ مشکلی بابت قطعات مصرفی و غیره بعد از دوران گارانتی نخواهید داشت.

نحوه خرید دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ عددی

شما عزیزان می توانید برای خرید دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ عددی تنور گازی از دو روش زیر اقدام فرمایید:

۱- تماس با واحد فروش 09199795805

۲- خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی تنور گازی 

محصولات مشابه

تنور گازی فر پیتزا فر ساندویچ