دستگاه جوجه کشی - 420تایی

j420

محصول جدید

 ماشین جوجه کشی - 420 تایی مناسب برای جوجه کشی مرغ ، غاز و ...

جزییات بیشتر

قیمت: 29,500,000 ریال بدون مالیات.

500 قلم

موجود

مدل دستگاه جوجه کشی 420 تایی
کاربری اصلی شانه ها ، دفترچه راهنما، DVD آموزشی، سبد هچر
شرکت تولید کننده تنور گازی
سایز ارتفاع 115 طول 80 عرض 58 ارتفاع 115 طول 80 عرض 58
ظرفیت تخم مرغ 420
ظرفیت تخم کبک وقرقاول 640
ظرفیت بلدرچین 960
ظرفیت تخم بوقلمون 250
وزن 50 کیلو گرم 50 کیلو گرم
مصرف انرزی 120 وات در ساعت 120 وات در ساعت
سیستم کنترل مدل 420 تایی پیشرفته دیجیتال الکترونیکی با نمایشگر های سون سگمنتی
نوع سنسور دما دیجیتال با دقت 0.1 درجه سلسیوس، بسیار دقیق و حساس دیجیتال با دقت 0.1 درجه سلسیوس، بسیار دقیق و حساس
سنسور رطوبت w/d تر و خشک w/d تر و خشک
جنس بدنه تمام فلز گالوانیزه ، پوشش رنگ الکترو استاتیک و ضد خش ،سبک و مقاوم
سیستم گرمایی المنت اسپانیایی 300 وات المنت اسپانیایی 300 وات
رطوبت ساز قابلیت نصب دومدل رطوبت ساز / 1- دیسکی 2- رطوبت التراسونیک قابلیت نصب دومدل رطوبت ساز / 1- دیسکی 2- رطوبت التراسونیک
سیستم تهویه فن تهویه دمنده دارای استاندارد ملی فن تهویه دمنده دارای استاندارد ملی
فن اصلی دبل / بلوور کروز سیرکوله دبل / بلوور کروز سیرکوله
قابلیت اتصال به GSM ندارد
قابلیت اتصال به PC ندارد
ستر دارد – اتوماتیک – 5 طبقه راک هر راک دو شانه دارد – اتوماتیک – 5 طبقه راک هر راک دو شانه
هچر 5 طبقه با 5 سبد مخصوص 30*60 5 طبقه با 5 سبد مخصوص 30*60
تورنر راک اتوماتیک ، دو حالته ( اول : گردش نامحسوس ،دوم گردش آرام 1rpm و قابل مشاهده) قابل تنظیم توسط کاربر
لوازم همراه دفترچه راهنما ، 10 عدد شانه مرغ ،اردک ، غاز

دستگاه جوجه کشی، ماشین جوجه به دستگاهی گفته می‌شود که شرایط مناسب برای خارج شدن جوجه از تخم‌های نطفه دار را فراهم می‌کند. در جوجه کشی طبیعی دما، رطوبت و چرخش تخم‌ها توسط مرغ مادر برای تخم‌های نطفه دار تأمین می‌شود. اما در جوجه درآوری مصنوعی دستگاه جوجه کشی این المان‌ها را تأمین و تنظیم می‌کند. در ساخت دستگاه‌های جوجه کشی امروزی از فناوری‌هایی مانند هوش مصنوعی و سنسورهای فوق حساس برای افزایش راندمان جوجه کشی استفاده می‌شود.

اکثر خریداران این دستگاه کارآفرینان شهری و روستایی هستند که جهت ایجاد اشتغال اعضای خانواده و تولید محصولات ارگانیک و بومی از دستگاه جوجه کشی استفاده میکنند. دستگاه ۴۲۰ عددی مرغ یا ۹۶۰ عددی بلدرچین یکی از پر طرفدار ترین دستگاه ها به جهت ظرفیت مناسب می باشد. این ماشین جوجه کشی بالاترین ظرفیت را در دسته بندی ماشین های خانگی دارد و کم ترین ظرفیت از دسته ماشین های جوجه کشی با کاربرد مزارع پرورش طیور را به خود اختصاص می دهد.
استفاده آسان و بدور از هرگونه پیچیدگی در قسمت سیستم کنترل هوشمند، موجب شده تا افراد نا آشنا با تکنولوژی روز بتوانند به راحتی با این محصول کارکنند. چرخ های روان و گردان که در زیر دستگاه به صورت ثابت تعبیه شده حمل و نقل دستگاه را راحت نموده است.
باصرف نظر از تمام مزیت های این دستگاه نمی توان از راندمان بالای جوجه درآوری و مصرف کم انرژی این دستگاه چشم پوشی کرد نکته ای که هر کارآفرین و صاحب کسب و کار ی را مشتاق به تهیه این دستگاه می نماید
متوسط راندمان این دستگاه در صورت رعایت نکات جوجه کشی حدود ۹۰ درصد می باشد.


این دستگاه ظرفیت جایگذاری ۴۲۰ تخم مرغ یا اردک، ۹۶۰ تخم بلدرچین، ۶۴۰ تخم کبک، ۲۵۰ تخم بوقلمون، ۱۵۰ تخم غاز و ۲۴ تخم شتر مرغ را دارد همچنین شما می توانید از این دستگاه به صورت ستر و هچر همزمان استفاده کنید. جوجه کشی در تمام دستگاه های تولیدی شرکت تنور گازی حتی با یک تخم پرنده هم امکان پذیر بوده و محدودیتی ندارد.


لطفا برای کسب اطلاعات فنی دقیق این دستگاه قسمت مشخصات فنی را مطالعه فرمایید.

 • برخی از ویژگی های این دستگاه:
 • مصرف انرژی کم
 • راندمان جوجه درآوری بالا
 • طراحی ساده و زیبا
 • بدنه محکم و مقاوم
 • سیستم کنترل هوشمند
 • سنسور های دقیق و حرفه ای
 • ستفاده از قطعات با کیفیت و اصلی
 • قابلیت کنترل دستگاه با گوشی تلفن همراه
 • دارای دو نوع سیستم چرخش اتوماتیک
 • رنگ بدنه گوره ای و الکترو استاتیک
 • درب مگنتی با شیشه دوجداره

* گردش راک در تمام دستگاه های تنور گازی به صورت موتور گیربکس آرام  و تمام اتوماتیک است که با استانداردهای جوجه کشی برای حرکت راک دستگاه ها برابری میکند در این روش حرکت راک قابل دید با چشم نیست و بالا رفتن راندمان جوجه کشی می گردد
همچنین امکان گردش یکباره و با سرعت آرام به طوری که با چشم بتوان حرکت راک را ملاحظه کرد در دستگاه های تنور گازی  وجود دارد.

* درب دستگاه شیشه دوجداره ( گاز آرگون) با نوارگسکت دو مگنته می باشد.  توجه :  استفاده از درب های یو پی وی سی به علت قرارگرفتن داخل کابن دستگاه و کم کردن فضای داخل میزان اکسیژن دستگاه را کاهش داده و باعث جوجه درآوری ضعیف تر می شود. لذا شرکت تنور گازی  از درب های دوجداره مگنت دار که در سراسر دنیا جهت مصارف یخچال و فریزر های صنعتی کاربرد دارد استفاده می نماید.


* فن های دستگاه های تنورگازی مخصوص سیرکوله هوای داخلی بوده و به هیچ عنوان از فن های آشپزخانه ای یا فن های تهویه جهت میکس هوای داخل استفاده نمی کند. فن های تهویه فقط جهت تهویه هوا طراحی شده اند و استفاده نا بجا از آنها موجب تفاوت دمایی در نقاط مختلف دستگاه می شود.

بررسی دستگاه جوجه کشی 420 عددی

در این بخش به بررسی اجزا و قطعات به کار رفته در دستگاه جوجه کشی 420 عددی پرداخته ایم و توضیح کاملی درباره ی بخش های زیر داده ایم:

ظرفیت دستگاه

بدنه و درب دستگاه

سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی

سنسور دما و رطوبت ماشین جوجه کشی

نحوه تامین رطوبت دستگاه

فن استفاده شده و نحوه گردش هوا دستگاه 420 عددی

قابلیت اتصال به باتری

ظرفیت دستگاه جوجه کشی

ظرفیت این ماشین جوجه کشی در صورتی که از شانه های استاندارد جهانی برای جوجه کشی از این دستگاه استفاده شود به شرح زیر می باشد. 

ظریفت دستگاه 

مرغ = 420

بلدرچین =960

کبک = 640

قرقاول = 640

بوقلمون = 250

غاز = 150

اردک = 420

درصد جوجه درآوری دستگاه جوجه کشی 420 عددی

از خواسته های به حق مشتریان میزان هچ و یا جوجه درآوری دستگاه می باشد. که باید توضیح داد که میزان جوجه درآوری به ۳ عامل زیر ارتباط مستقیم دارد:

۱- کیفیت تخم نطفه دار

۲- تجربه کاربر دستگاه

۳- محیط جوجه کشی

در صورت مثبت بودن این موارد دستگاه بالای ۹۰ درصد جوجه درآوری خواهد داشت. در صورت رعایت نکردن موارد ذکر شده حتما جوجه کشی ضعیفی خواهید داشت.

لوازم همراه دستگاه جوجه کشی420 عددی

همراه دستگاه لوازم زیر ارسال می شود:

یک دست شانه مخصوص ستری به دلخواه شما

سبدهای هچری به تعداد طبقات

ظرف آب برای تامین رطوبت دستگاه

البته خیلی از شرکت ها سبد هچری را به عنوان شانه هم ارائه می نمایند که این کار باعث می شود تا از تعداد ظرفیت دستگاه کاسته می گردد.

گارانتی و خدمات پس از فروش ماشین جوجه کشی 420 عددی 

دستگاه 420 تنورگازی عددی دارای یک سال گارانتی واقعی می باشد که شامل همه قطعات بوده و بدون هیچ بهانه ای طبق مندرجات ضمانت نامه به خریدار تعلق می گیرد. این دستگاه تا 10 سال تامین قطعه می گردد ( خدمات پس از فروش ) و شما هیچ مشکلی بابت قطعات مصرفی و غیره بعد از دوران گارانتی نخواهید داشت.

نحوه خرید دستگاه جوجه کشی 420 عددی

شما عزیزان می توانید برای خرید دستگاه جوجه کشی 420 عددی تنور گازی از دو روش زیر اقدام فرمایید:

۱- تماس با واحد فروش 09199795805

۲- خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی تنور گازی 

نحوه و هزینه ارسال دستگاه 420 عددی

نحوه هزینه ارسال دستگاه نیز به این صورت می باشد که شرکت تنورگازی کلیه دستگاه ها را به صورت رایگان تا محل باربری حمل نموده و هزینه ی از محل باربری تا شهرستان بر عهده مشتری می باشد.

دستگاه از چهار طریق پست، تیپاکس، اتوبوس و باربری قابل ارسال می باشد. ترجیحا باربری راحت تر و کم هزینه تر برای مشتری است. البته اگر فردی از روش های دیگر بخواهد استفاده نماید باید مقداری هزینه بیشتری بپردازد.

قوانین لغو خرید دستگاه جوجه کشی 420 عددی

احترام به خواست مشتری جزو اصول شرکت تنور گازی است. چنانچه مشتری تا قبل از ارسال دستگاه به هر علتی از خرید خود سر باز بزند می تواند وجه واریزی خود را بدون هیچ گونه کسری دریافت نماید.

مشاوره راه اندازی دستگاه و پرورش جوجه

شرکت تنور گازی برخلاف بقیه شرکت ها فقط فروشنده دستگاه نبوده و از ابتدای خرید تا انتهای جوجه درآوری در کنار مشتری می باشد. در این جهت فرد در ابتدا می تواند از سی دی و دفترچه راهنما و یا سایت جامع شرکت استفاده نماید. چنانچه به نتیجه نرسید می تواند با کارشناسان شرکت مشاوره داشته باشد.

محصولات مشابه

تنور گازی فر پیتزا فر ساندویچ