دستگاه شیر سردکن نمایش بزرگتر

دستگاه شیر سردکن

sh1

محصول جدید

بهترین نوع دستگاه شیر سرد کن برای استفاده در فروشگاه های عرضه محصولات لبنی و همچنین سوپر مارکت ها برای عرضه شیر به صورت مستقیم می باشد.

جزییات بیشتر

قیمت: 45,000,000 ریال بدون مالیات.

این محصول در انبار موجود نیست

شیر سردکن فروشگاهی  معمولا در فروشگاه های عرضه لبنیات جهت نگه داری و عرضه شیر خام مورد استفاده قرار میگیرد. شیرسرد کن های فروشگاهی ظاهری زیبا و شکیل و همچنین سیستمی تمام اتوماتیک دارد. این شیر سرد کن ها معمولا در ظرفیت 200 لیتری تولید میگردد. از دستگاه شیرسردکن فروشگاهی برای خنک کردن و خنک نگاه داشتن شیرخام در لبنیاتی ها استفاده میگردد.
گروه صنعتی تنورگازی از جمله بزرگترین تولید کننده گان دستگاه های شیرسرد کن دام داری و شیرسرد کن فروشگاهی میباشد در این دستگاه ها شیرخام از لحظه ورود در داخل دستگاه به گردش در میآید. گردش شیر در داخل دستگاه باعث خنک شدن سریع تر شیرخام میگردد همچنین باعث فساد دیرتر شر میگردد.

برخی از ویژگی های شیرسردکن فروشگاهی ساخت گروه صنعتی تنورگازی:

    بدنه کلا ساخته شده از استیل استنلس خالص و نگیر
    بدنه داخلی از استیل کربی مخصوص مواد غذایی نگیر و خالص
    نوع جوشکاری جوش co2 و آرگون به نحوی که اکسیژن در محل جوشکاری وجود ندارد.
    کمپرسور با مارک دانفوس ، کالترون ، تکامسه بنا به انتخاب مشتری
    عایق کاری شده با عایث epdm با دانسیته بسیار بالا
    طراحی دقیق جهت تسهیل در شست و شوی داخل دستگاه
    شیرمخصوص استیل جهت خارج شدن شیر از دستگاه
    یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش
    ظاهر بسیار شکیل و زیبا
    مطابق با کلیه بخشنامه های اداره بهداشت

طراحی و تولید شیرسردکن های فروشگاهخی ساخت e.i.g به نحوی انجام شده است که امکان ریختن شیر در داخل دستگاهخ و امکان خارج کردن و فروش آن بسیار راحت فراهم میباشد همچنین قطعات و نکات ویژه ای جهت شستشوی راحت دستگاه در نظر گرفته شده است. شیر از بالای دستگاه با استفاده از یک دریچه بسیار بزرگ وارد دستگاه و از پایین دستگاه از ارتفاع ۸۰ سانتی متری کف زمین از یک شیر مخصوص و استیل از دستگاه خارج میگردد. و شما به راحتی میتوانید شیر را داخل کیسه های مخصوص فروش شیر بصورت مستقیم بریزید.
سیستم کارکرد شیرسرد کن های فروشگاهی کاملا بصورت خودکار میباشد و برای بهره برداری از آنها فقط کافیست که دوشاخه آن را وارد پریز برق نمایید. بدنه داخلی خارجی این نوع شیرسرد کن ها از نوعی استیل خالص کربنی تولید میگردد که کاملا غیر فلزی و نگیر میباشد به نوعی که آهن ربا به آن نمی چسبد و امکان زنگ زدن به لحاظ شیمیایی ندارد و معمولا از آن در ساخت قطعات آزمایشگاهی استفاده میگردد این استیل که به کرم نیکل نیز مشهور است تنها نوع فلز مجاز جهت استفاده در دستگاه های و لوازم شیر خام میباشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و خرید میتوانید با تلفن های گروه فروش تماس حاصل فرمایید

تنور گازی فر پیتزا فر ساندویچ