دستگاه کره گیر 500 لیتری نمایش بزرگتر

دستگاه کره گیر 500 لیتری

k5001

محصول جدید

کره گیر ،محصولی برای چربی گیری از ماست یا خامه می باشد

جزییات بیشتر

قیمت: 35,000,000 ریال بدون مالیات.

200 قلم

موجود

شرکت تنورگازی یکی از اولین تولید کنندگان دستگاه کره گیر صنعتی می باشد که با رواج روز افزون این صنعت توانست بر تنوع محصولات کره گیر بیافزاید و کره گیرهای صنعتی را ظرفیت های مختلف به بازار مصرف عرضه دارد. دستگاه های کره گیر پیشرفته که مطابق استاندارهاست و کره ای کاملا بهداشتی و خوشمزه میسازد.

سهولت در استفاده و تولید محصول به صورت ارگانیک موجب گردیده تا اکثر مردم برای تولید کره و دوغ موردنیاز اقدام به تهیه این نوع دستگاه نمایند.

مزایای استفاده از دستگاه کره گیر :
تولید دوغ با درصد چربی تنظیم شده
تولید کره به صورت طبیعی و بدون مواد افزودنی
توجیه اقتصادی بالاتر
قابلیت تولید دوغ به صورت بسته بندی شده
عرضه کره به صورت بسته بندی شده
دارای تایمر برای کنترل میزان چربی دوغ
استفاده از پروانه Pvc برای سیستم همزن دستگاه
استفاده از الکتروموتور برای برای ایجاد سیستم گریز از مرکزی
تولید شده به صورت کاملا بهداشتی


مشخصات و مزایای کره گیر خانگی
این نوع کره گیر به صورت تسمه و پروانه طراحی گردیده و برای اینکه از این محصول برای مصارف صنعتی استفاده می شود به صورت تمام استیل طراحی گردیده است .

کره گیرهای تنورگازی با استفاده از نیروی گریز از مرکز و چرخش شیر یا ماست در داخل مخزن کره گیر چربی شیر یا مایع داخل مخزن رو جدا کرده و چربی به صورت کره بر روی مایع غوطه ور می شود.این چربی با استفاده از دستگاه گرد کن کره یادست گرد شده و به صورت توپ در میاید.این نوع کره قابل عرضه با بازار مصرف یا استفاده در داخل منزل می باشد.

بهره گیری از اخرین تکنولوژی در ساخت انواع دستگاه کره گیر یکی از نقاط مهمی می باشد که موجب گردیده هم اکنون کره گیرهای تنورگازی در بسیاری از کشورهای همسایه مثل  عراق، افغانستان، ترکمنستان، قرقیزستان، نخجوان و ترکیه مورد استفاده قرار گیرد.

تنور گازی فر پیتزا فر ساندویچ