دستگاه فر شیرینی پزی و فر قنادی ۴ دیس

F433

محصول جدید

شما می توانید از این محصول در قنادی ها و یا شیرینی پزی های خود استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این فر قنادی نوع کوچک از سری محصولات فر شیرینی پز صنعتی می باشد.

جزییات بیشتر

قیمت: 62,000,000 ریال بدون مالیات.

500 قلم

موجود

 درباره فر قنادی ۴ دیس

دستگاه شیرینی پز صنعتی یا اجاق شیرینی پزی کاردر استیل، برای پخت انواع کیک، شیرینی و نان شیرمال مناسب است. اگر میخواهید شیرینی و یا نان شیرمال بپزید، این دستگاه برای پخت انواع خامه، کرم قهوه ای و… بسیار عالی است. انواع شیرینی، کوکی، چیپس های شکلاتی و شیرینی های متنوع و خوشمزه ای را با این دستگاه خواهید پخت بدون آنکه حتی یکی از آن ها سوخته شود.

 بسیاری از شیرینی ها نیاز به دقت و دمای فوق العاده و کیفیت پخت نیاز دارند این دستگاه با فناوری های مهندسی با ساختار کاملا حرفه ایی به بازار ارائه شده و مناسب برای تمام حرفه های شیرینی پزی میباشد.

فر قنادی ۴ دیس با ابعاد استاندار استفاده ای خانگی نیز دارد و به راحتی قابل حمل و جا گذاری میباشد. مدل ۴ دیس بیشتر برای صنعت شیرینی خانگی مورد استفاده قرار میگیرد. طراحی منحصر بفرد فر قنادی ۴ دیس کاردر استیل به گونه ایی میباشد که ارتفاع استاندارد طبقات با میزان حرارت و قابلیت تنظیم دما در این مدل و داشتن فن برای گردش هوای داخل فر این دستگاه را تبدیل به یک نیاز اساسی برای قنادی ها کرده است.

این دستگاه کاملا ۳ جداره است و هیچگونه گرمایی به بیرون انتقال نمیدهد. معمولا قناد ها با مشکل حرارت زیاد مواجه هستن که در لایه های داخلی این دستگاه از عایق حرارتی پشم سنگ برای عدم انتقال حرارت به بیرون استفاده شده است.

این دستگاه دارای سیستم ترموکوبل و شمعک می باشد. از سوی دیگر فر شیرینی پز صنعتی ۴ دیس دارای تنظیم کننده دیجیتالی دما می باشد. همین مسئله کار شما مشتریان عزیز را برای پخت شیرینی های مختلف ساده می کند.این دستگاه دارای یک فن چرخش هوا می باشد که باعث میشود هوا در دستگاه جریان داشته باشد و شیرینی ها بعد از قرار گرفتن در دستگاه بهتر از هر موقع دیگر پخته شوند.

محصولات مشابه

تنور گازی فر پیتزا فر ساندویچ