دستگاه فر شیرینی پزی و فر قنادی 6 دیس

F633

محصول جدید

شما می توانید از این محصول در قنادی ها و یا شیرینی پزی های خود استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این فر قنادی نوع کوچک از سری محصولات فر شیرینی پز صنعتی می باشد.

جزییات بیشتر

قیمت: 69,000,000 ریال بدون مالیات.

500 قلم

موجود

دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی که با استیل ساخته میشود، نوع جدید تنور های کلاسیک است که برای پخت شیرینی استفاده میشد. تنور های کلاسیک دستگاه تهویه نداشتند و قناد باید در پخت بسیار دقت میکرد زیرا ممکن بود شیرینی بسوزد. اما دیگر نیازی به سر پا ماندن و شیرینی پختن نیست. با فر قنادی کاردر استیل که رو میزی است، میتوانید بسیار ساده و با خیال راحت شیرینی های خود را بپزید. بی آنکه نگران سوختن شیرینی ها باشید. شیرینی ها نمیسوزند ولی سریع میپزند. دلیل این مسئله وجود فن چرخش هوا است که هوا را درون دستگاه به گردش در می آورد و گرمای درون دستگاه تخلیه میشود. این مسئله باعث سریع پخته شدن شیرینی ها نیز میشود.

این نوع فر شیرینی پزی به رغم طراحی زیبایی که دارد می تواند برای صنعت خانگی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. زیرا این یک فر قنادی نیمه صنعتی می باشد. این بدین معناست که کسی نمیتواند بفمد که این دستگاه دقیقا صنعتی است و یا خانگی؟. تنها دلیل این موضوع جز طراحی زیبای این محصول چیزی نمی تواند باشد. جهت مشاهده مشخصات فنی این محصول ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

محصولات مشابه

تنور گازی فر پیتزا فر ساندویچ